top of page
 • Nasıl sipariş verilir
  Beğendiğiniz bir tasarımı seçerek başlayabilirsiniz, Sipariş vermeden önce uygulama yapacağınız duvarın en ve boy bilgisini beğenmiş olduğunuz desen kodu ile mail atınız. Duvarınızın olası yamukluğu sizi endişelendirmesin , biz gerekli taşırma paylarını vermekteyiz.
 • Nasıl uygulanır
  Duvarınızın yüzeyi düzgün, temiz ve kuru olmalıdır. her bir rulonun başında parça numaraları yazmaktadır. Hazırladığınız tutkalı uygulama yapacağınız alana uygulayıp, yanyana birleştirerek uygulayabilirsiniz. Sonrasında yumuşak ve nemli bir bez ile yüzeyini temizleyebilirsiniz.
 • Duvarkağıdı silinebilir mi?
  Duvar kağıtları marka ve teknik özelliklerine göre tüm ürünler gibi bir çok çeşit ve özelliğe sahiptir. İyi kalite duvar kağıtları silinebilirdir. Nonvoven kağıtlarmızda uygulama yapılırken tutkal duvara uygulanmalıdır. Kağıdın ön yüzeyine tutkal bulaşmamasıına özen gösterilmelidir. Silinirken hafif nemli bir bez ile fazla bastırılmadan silmenizi öneririz.
 • Duvar kağıtları suya dayanıklı mıdır.
  Kaliteli duvar kağıtları suya dayanıklıdır. Mesele duvara yapıştırırken kullanılan tutkalın gücü kağıdın ısı değişimi ve nemi geçirmeyen dayanıklı hammaddeler ile üretilmesidir. Banyo ve mutfaklarda kullanılmak üzere özel ürünler bulunmaktadır. Otel ve konut banyolarında kullanılablen ağır gramajlı vinil ürünlerde bu iş için uygundur.
 • Vinil duvar kağıdı nedir?
  Üst yüzeyi PVC (Poly vinyl chloride) laminasyonu ile üretilmiş özel bir kâğıttır. PVC kaplı olan üst yüzeye, sıcak baskı ile renk ve desen efektleri ve kabartma dokusu verilir. Gramajı arttırılarak üretildiğinde ise ağır vinil duvar kâğıtları olarak adlandırılır. Üzerindeki yoğun vinil tabaka, desenlerdeki derinliği ve dokuyu daha da arttırdığından üç boyutlu bir görüntü oluşturur. Dayanıklılığı yüksek olan vinil yüzeyli duvar kâğıtlarının tabanı elyaf, kâğıt ya da tekstil olabilir.
 • Duvar kağıtları sağlam ve uzun ömürlü müdür?
  Kaliteli Duvar kağıtları son derece sağlam malzemelerdir hızla uygulanabilir ve uzun yıllar bakım veya değişim gerektirmeden silinerek kullanılabilir.
 • Duvar kağıdı yanar mı?
  Alev almaz B1 sertifikasına sahiptir.
 • Duvar kağıdı baskısı sağlığa zararlı mıdır?
  Ürünlerimiz Lateks baskıdan imal edilmiştir. Lateks baskı, su bazlı bir boyadır ve insan sağlığına zarar vermez.
 • Teslimat süresi
  Siparişiniz tarafımıza ulaştıktan sonra verdiğiniz ölçülerde ebatlandırılacak ve sizin onayınıza sunulacaktır. Onayınızdan sonraki maksimum 3 iş günü içerisinde vereceğiniz adrese kargolanacaktır. Duvar kağıdı ürünlerimiz stoklarımızda mevcuttur. Stoklarımızda mevcut olmayanlar ise 3 iş günü içerisinde üretilip en kısa sürede vereceğiniz adrese kargolanacaktır.
bottom of page